Zamestnanci Herbalife a distribútori sa snažia meniť životy ľudí. Pozrite sa, ako globálne i lokálne pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú.


Casa
Hurricane
Tsunami

Herbalife Family Foundation: Programy Casa Herbalife po celom svete
Nadácia Herbalife Family Foundation (HFF) pokračuje v rozvoji svojich programov Casa Herbalife, ktorých účelom je poskytnúť správnu výživu deťom na celom svete. V súčasnej dobe existuje vo svete už desať takýchto programov:

Pôvodný detský domov HFF vybudovaný v Brazílii, podľa ktorého získal program svoj názov Miesto zvané ´Home´ v južnom centrálnom Los Angeles
 • Pôvodný detský domov HFF vybudovaný v Brazílii, podľa ktorého získal program svoj názov
 • Miesto zvané ´Home´ v južnom centrálnom Los Angeles
 • Detský domov v Atlante ´Atlanta Children's Shelter´
 • Asociácia v Brazílii ´Associaçao Case Da Criança De Santos´
 • Detský domov ´Aga´ v Budapešti v Maďarsku
 • Spoločnosť pre dieťa v Singapure ´Singapore Children’s Society´
 • Kobe Jitsugyo Gakuin v Kobe v Japonsku
 • Korporácia NAIM v Santiagu, Chile
 • Rumah Bakti Hulu Kelang (RBHK), Malajzia

V decembri 2005 sa uskutočnili ďalšie otváracie akcie a to je prísľubom skvelej budúcnosti programov Casa Herbalife a podnetom pre ich ďalší rozvoj.

Nadace Herbalife Family Foundation je neziskovou organizací. Prostřednictvím programu Casa Herbalife program jsou fondy HFF rozdělovány mezi další organizace poskytující dětem zdravou stravu a čas od času podporující vylepšení kuchyňských a dalších zařízení.

Oficiálna web stránka HFF

späť

Herbalife Family Foundation: pomoc oblastiam postihnutým hurikánom

Vďaka štedrým príspevkom distribútorov a zamestnancov Herbalife, darovala nadácia Herbalife Family Foundation spolu s Herbalife približne $400 000 americkému Červenému krížu na pomoc obetiam hurikánov Katrina, Rita a Stan. Červený kríž využil tento dar k nákupu potravín, poskytnutiu prístrešia, naliehavej finančnej podpory a zdravotníckych služieb či už v rámci priameho fyzického ošetrenia, tak i v prípadoch psychickej podpory.

späť

Herbalife Family Foundation: pomoc oblastiam postihnutým tsunami

Spoločnosť Herbalife zareagovala na nešťastie spôsobené tsunami v decembri 2004 v juhovýchodnej Ázii a Afrike tým, že okamžite začala zbierať prostriedky na pomoc oblastiam postihnutým týmto prírodným živlom. Nadácia Herbalife Family Foundation (HFF), nezisková organizácia založená za účelom pomoci deťom v núdzi, založila špeciálny fond pre príjem finančných prostriedkov, ktoré boli ďalej poskytnuté organizáciám Save the Children a SOS Children's Villages – dvom medzinárodným organizáciám, ktoré sa zameriavajú na pomoc deťom v núdzi. Obe organizácie boli v postihnutých oblastiach skvele zavedené.

Vybrané prostriedky boli poskytnuté organizáciám:

 • Save the Children. Táto organizácia, ktorá pokrýva naliehavé i dlhodobé potreby niektorých najchudobnejších detí a rodín v regióne, vyslala svoje tímy do mnohých najviac postihnutých oblastí, vrátane provincie Aceh v Indonézii. Tímy dodávali podporu, zásoby, akútne ochranné prostriedky a potraviny najmä deťom mladším 5 rokov. Partnerstvo Herbalife s organizáciou Save the Children začalo už pred niekoľkými rokmi prvým finančným príspevkom HFF na pomoc ľuďom v núdzi v Kosove v roku 1999.
 • SOS Children's Villages. SOS sú stredobodom pozornosti HFF v Indii už dlhých šesť rokov. Personál SOS v Nagapattinum v Indii, ktoré bolo ťažko zasiahnuté, pracoval v stanoch, kde poskytoval prvú pomoc, doplnkové zásoby a ďalšie prostriedky na pomoc deťom, z ktorých mnohé kvôli nešťastiu prišli o svoje rodiny.

späťsk-SK | 15.10.2021 20:45:20 | Zus2phlsb000000